top of page
İSTANBUL'DA DİĞERLERİNDEN FARKLI ADRESİNİZ

İstanbul’un en merkezi ve hareketli alanlarından biri olarak kabul edilen Taksim’de bulunan Nippon Hotel, 1989'da faaliyete girmiş, Talimhane bölgesindeki ilk oteldir. Uzun bir yenilenme süreci sonrasında kapılarını tekrardan misafirlerine açarak, 14 Haziran 2006 tarihi itibarıyla yüksek kalite ve profesyonel ekibiyle hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Minimalist Japon tasarımından esinlenerek dekore edilmiş olan Nippon Hotel, ücretsiz WIFI erişiminin kolayca sağlanabildiği klimalı geniş konuk odalarımız ile şık restoranımızda yerel ürünlerle hazırlanan Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerini siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.

 

Son teknoloji ekipmanların bulunduğu fitness merkezi ile günün stresini atabilir ya da otelin tur masasından bilet servisi ve yerel turistik mekanlar hakkında bilgi alarak yeni yerler keşfedebilirisiniz.

 

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı, İstanbul Kongre Merkezi, Cemal Reşit Rey Konser Salonu ve Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’na yakınlığı ile önemli bir konuma sahip olan Nippon Hotel, her daim eğlenceli yapısıyla ön planda olan Taksim Meydanı’na 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanı ulaşımı için ise talep üzerine transfer hizmetinden yararlanabilir ya da 2 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan “Havaist” araçlarını kullanabilirsiniz.

bottom of page