Özel olanlar

  • Özel olanlar

Avantaj Paketi

Özel olanlar
Nippon Hotel olarak ; en az dört gece konaklamalarınızda geçerli olmak üzere free havalimanı transferi sunmaktayız...

OTEL RESTAURANTU VE MİNİBAR'DAN% 25 İNDİRİMLİ

Özel olanlar
Nippon Hotel olarak dört gece konaklamalarınızda geçerli olmak üzere; Free Havalimanı Transferi, %25'e varan tutarda indirimi Türk ve Dünya mutfağının değişik lezzetlerini menüsünde barındıran Restaurantımızdaki harcamalarınızda kullanılmak üzere sağlamaktayız.
Otel olarak felsefemiz; Evinizde hissedeceğiniz,mutlu,konforlu ve modern bir konaklama yaşamanız...

Balayı Paketi

Özel olanlar
Nippon Hotel, misafirlerimizin en özel günlerinde de yanında!!!

Balayı çiftlerimize özel olarak;Türk ve Dünya mutfağının değişik tadlarına ev sahipliği yapan Restaurantımızda bir akşam yemeği de dahil olmak üzere,küçük sürprizlerle misafirlerinin en özel gününü,aynı zamanda en özel de yapmak amacında !

Özel olanlar
Nippon Hotel odalarımızda Balayı çifleri için ayrıca özel ikramlarımız; Kablolu ve kablusuz internet, 2 şişe su, meyve tabağı, çay&kahve, 2 parça ütü, otopark, Fitness Center ve Business Center kullanımı. 

Facebook üzerinden rezervasyon yap,%20 ve üzeri indirim kazan !

Özel olanlar
Konaklamalarınızda kullanılmak üzere en iyi fiyata ulaşmak artık çok kolay !Facebook sayfamız üzerinden "Şimdi Rezervasyon Yap" butonuna tıklamanız durumunda,hiç bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz...Nippon Hotel özel olan misafirlerine,her zaman en özel hizmeti verme niyetinde!

İş Seyahati Paketi

Özel olanlar
İŞ SEYAHATİNİZ İÇİN PLANINIZI BİZ YAPALIM !Nippon Hotel olarak şehrimize iş amaçlı gelen misafirlerimizin,işleri dışında başka hiç bir şey için endişe etmemelerini amaçlamaktayız.
Bu amaçla birlikte,bu misafirlerimize Business Package avantajlarımız; Yüksek hız internet...Giriş ve Çıkış saatlerinde esneklik...Çay ve Kahve servisi...Günlük Gazete...Günlük olarak iki şişe su... Belirli saatlerde ütü hizmeti... Fitness ve Business Center'a ücretsiz giriş...Ücretsiz otopark... Müsaitliğe istinaden oda tipi yükseltmesi gibi ayrıcalıklar tanımaktayız...